Horská chata Na Lučině

 Deštné v Orlických horách č.10

Úvod

Informace o chatě

Ceník ubytování

Objednávka ubytování

Kontakt

Mapa

Foto galerie

Tipy na výlet

 Významné akce

Kamera Deštné

 

Vítáme Vás na stránkách horské chaty Na Lučině v Deštném v Orlických horách.

 

 

 

  Dovolujeme si Vás pozvat k pobytu v nejvýznamnějším rekreačním centru Orlických hor umístěném pod nejvyšší horou Orlických hor Velkou Deštnou.

  Nabízíme po celý rok ubytování ve 2 až 8 lůžkových pokojích ve zděném objektu s celkovou kapacitou 42 lůžek s bezbariérovým přístupem do chaty. Přízemí je bezbariérové s kapacitou 12 lůžek, z toho je 8 lůžek bezbariérových.

  Chata Na Lučině (zděný objekt) se nachází přímo v centru obce Deštné v Orlických horách na modré a žluté turistické stezce (jedna z nejkrásnějších turistických tras v Orlických horách) 150 m od hotelu Národní dům Area (autobusová zastávka u kostela) a 150 m od lyžařského vleku na Špičák (mapa klikněte zde) a je velmi snadno dostupná po upravované silnici po rovině (v zimě není nutno používat řetězy ...). Parkování na parkovišti přímo u objektu zdarma pro minimálně 20 aut.

  Skiareál Marta (lanovka+další vleky, černá, červená, modrá sjezdovka, celkem 5,3 Km sjezdových tratí) vzdálen 800 metrů, možno využít skibus zdarma jezdící do skiareálu a zpět každou půlhodinu (zastávka 150 metrů od chaty) nebo možný skibus zdarma přímo od chaty a zpět na chatu. Běžkařské trasy 150 metrů od chaty.

  Nabízíme ubytování bez stravy. Stravování je případně možné u našich sousedů 50 metrů od chaty.

  v objektu je k dispozici kompletně vybavená kuchyň pro vlastní vaření (k dispozici také myčka nádobí, mikrovlná trouba ...) vyhovující i skupinovému vaření, společenská místnost s krbem se 42 místy, lyžárna, sociální zařízení - 4 x toaleta s předsíňkou s umývadlem s teplou vodou, většina pokojů má umývadlo, 4 x sprcha s teplou vodou, sprchy  jsou nové, zrekonstruované s důrazem na maximální soukromí, každá sprchová jednotka obsahuje sprchu, předsíňku na převléknutí s umývadlem a zrcadlem, celé uzamykatelné.

  Možnost bezplatného parkování přímo u chaty.

  Pro uložení jízdních kol, lyží a jiného sportovního náčiní slouží uzamykatelná místnost přímo v objektu.

  Nejbližší restaurace 50m.

  Obchody ( potraviny, drogerie, sport) 150 m.

  Půjčovna lyží a snowboardů 150 m.

  Možnost sauny.

  V lyžařském areálu Marta se nachází lyžařská škola.

  Parkování v lyžařském areálu je zdarma.

  Krytý bazén pro veřejnost 200 m a také možnost sauny.

  Bowling v lyžařském areálu.

  Možnost pronájmu tělocvičny vzdálené 200 metrů.

 


ÚvodInfo o chatě |   Ceník ubytováníObjednávka ubytováníKontaktMapaFoto gal.Tipy na výlet  | Významné akce | Kamera Deštné |

 

Copyright © 2005-2020, CHATA NA LUČINĚ